Директор

Швайка Людмила Анатоліївна

Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
13:00 - Засідання психолого-медико-педагогічного консиліуму. Підсумки роботи Засідання психолого-медико-педагогічного консиліуму. Підсумки роботи Організатор:Не визначено! Час проведення:24.05.2018 13:00 Місце проведення:Не визначено!
15:00 - Свято випускного балу «Прощавай, садочку наш – нам уже до школи час» Свято випускного балу «Прощавай, садочку наш – нам уже до школи час» Організатор:Не визначено! Час проведення:24.05.2018 15:00 Місце проведення:Не визначено!
25.05.2018
Докладніше
Електронне зверення
Пошук
За ради здоров`я дітей
За ради здоров`я дітей

Поділитися новиною:

За ради здоров`я дітей

Кисневі коктейлі для дошкільнят

Турбота про дітей, їх щастя та здоров’я, благополуччя завжди була і буде головною турботою дорослих. Фундамент здоров’я, фізичного та психічного, закладається саме в дитинстві. В наш час батьків та педагогів перш за все непокоїть питання, як саме зміцнити здоров’я дітей.  З метою зміцнення імунітету та попередження захворюваності в центрі розвитку дитини «Іскорка» організовані курси прийому дітьми кисневого коктейлю, який вони сприймають із задоволенням. Діти дошкільного віку часто стикаються з такими недугами як простудні захворювання, аскаридоз, дисбактеріоз. Мабуть, одним з найефективніших способів, спрямованих на підтримку дитячого здоров’я, захист від несприятливого впливу навколишнього середовища є кисневий коктейль. Кисневий коктейль, загалом, є піною, збагаченої киснем. Ці коктейлі досить ефективні в лікуванні різних захворювань, які носять хронічний характер. Цілюща дія спіненого киснем фітокомплексу ефективна для профілактики і оздоровлення, активізації імунних сил і відновлювальних процесів. В цілому користь кисневого коктейлю для дітей полягає в можливості швидко наситити життєво важливі органи киснем, його терапевтичний ефект полягає в підвищенні опірності організму різноманітним вірусам та інфекціям.

Web-адреса: dnz12.kupyansk.info/news/id/5376 | Переглядів: 94Дата публікації: 22:45 26.02.2018