Директор

Швайка Людмила Анатоліївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Електронне зверення
Пошук
Семінар - практикум "Сучасні аспекти морально-етичного виховання дошкільників"
Семінар - практикум \"Сучасні аспекти морально-етичного виховання дошкільників\"

Поділитися новиною:

Семінар - практикум "Сучасні аспекти морально-етичного виховання дошкільників"

Педагогічна піраміда знань

Як у краплі води відбивається сонце,

Так у дітях відображається моральна чистота…

В.О.Сухомлинський

Питання морально – етичного виховання дошкільників продовжує бути одним із найголовніших і вічних у суспільстві. Тому проведення педагогічної піраміди знань було покликано на те, щоб педагоги творчо відповіли на запитання: Якими ми хочемо бачити своїх дітей?

Щоб дати відповідь вихователі зібрали педагогічну піраміду, яка склалася з теоретичних та практичних аспектів.. В ході ігрового тренінгу педагоги проявили творчість у пошуках новітніх шляхів, інновацій щодо вирішення завдань морально-етичного виховання дошкільників.

Під час обміну думками, кожен з педагогів визначив, якою ж ми хочемо бачити дитину? Веселою, розумною, доброю, талановитою, моральною, ввічливою і люблячою. Перед вихователями стоїть важливе завдання: виховати її саме такою.

Ще В.Сухомлинський писав: «Більш ніж будь-коли, ми зобов’язані думати про те, що ми вкладаємо в душу дитини?»

Морально-етичне виховання неможливе без толерантного ставлення до оточуючих людей, тому ще одним важливим питанням, яке розглядалося було питання інклюзивної освіти та охорони дитинства.

Інклюзивна освіта – перспектива нова,

Хоч різні можливості – рівні права!

Одним із пріоритетних напрямків реформування освіти є запровадження інклюзивної освіти дітей в умовах дошкільного освітнього закладу. Властивість будь – якої системи – це опір змінам. Тому педагоги мали змогу, в ході адвокатської контори висловити свій погляд на переваги та шляхи реалізації Концепції інклюзивної освіти. Провідною думкою дебатів було відображення головних демократичних ідей – усі діти є цінними й активними членами суспільства.

Web-адреса: dnz12.kupyansk.info/news/id/5187 | Переглядів: 105Дата публікації: 06:30 12.02.2018