Директор

Швайка Людмила Анатоліївна

Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
13:00 - Засідання психолого-медико-педагогічного консиліуму. Підсумки роботи Засідання психолого-медико-педагогічного консиліуму. Підсумки роботи Організатор:Не визначено! Час проведення:24.05.2018 13:00 Місце проведення:Не визначено!
15:00 - Свято випускного балу «Прощавай, садочку наш – нам уже до школи час» Свято випускного балу «Прощавай, садочку наш – нам уже до школи час» Організатор:Не визначено! Час проведення:24.05.2018 15:00 Місце проведення:Не визначено!
25.05.2018
Докладніше
Електронне зверення
Пошук
«Казкотерапія у житті дитини»
«Казкотерапія у житті дитини»

Поділитися новиною:

«Казкотерапія у житті дитини»

Семінар «Педагогічна панорама ідей»

25  жовтня 2017,  для педагогів центру розвитку дитини «Іскорка»,  проведено семінар «Педагогічна панорама ідей», який був присвячений вихованню та розвитку дітей з використанням здоров’язбережувальних технологій у сучасному дошкільному навчальному закладі.

Мета семінару:
- актуалізація знань педагогів щодо нормативно-правового забезпечення інноваційної діяльності ДНЗ з впровадження здоров’язбережувальних технологій, створення сприятливих умов для оздоровчо-рухового простору;
- формування мотивації педагогів ДНЗ для впровадження інтерактивних методів у освітній процес;

Цікава форма проведення семінару спонукала кожного з учасників заходу зробити аналіз отриманої інформації, визначити особисті плани на майбутнє щодо здійснення інноваційної діяльності.
Практичний психолог  Молодушкіна І.В.та вихователь-методист Тарасова О.С. зосередили увагу педагогів  на  панорамі  казкотерапевтичних засобів у роботі з дошкільниками. 

Усі ми родом з дитинства. І найперше, що постає в наших думках, згадуючи цю прекрасну пору, — казка.

Її можливості безмежні! Мова казки близька дитині, емоційна, захоплююча, герої наділені незвичайними силами та можливостями. Чому ж кожного малюка так цікавить казка? І тур­ботливі батьки, і творчі педагоги постійно шукають відповіді на це запитання. Кожен дорослий замис­люється над тим, як виростити та виховати дитину щасливою, здоровою. Що потрібно для того, щоб малюк зміг самостій­но впоратись із багатьма життєвими перешкодами, цінував дружбу, мав уявлення про честь та вірність? Як можна з'єднати слово з ділом, але при цьому не набридаючи дитині своїми постійними вказівками? Таких «як» і «чому» є безліч. Саме на такі запитання і намагались знайти відовіді педагоги центру розвитку дитини "Іскорка" у спільній діяльності. 

Альбом: «Педагогічна панорама ідей» Альбом: «Педагогічна панорама ідей»
Web-адреса: dnz12.kupyansk.info/news/id/4045 | Переглядів: 125Дата публікації: 00:33 31.10.2017